Jesteś tutaj:

Autor: BeataW

Monika Hojnisz-Staręga w kadrze igrzysk olimpijskich

Więcej o: Monika Hojnisz-Staręga w kadrze igrzysk olimpijskich

Absolwentka naszego liceum Monika Hojnisz-Staręga znalazła się w składzie reprezentacji Polski na XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Jako liderka kadry biathlonowej wystartuje zarówno w biegach indywidualnych jak i w sztafecie. Na trzecich już igrzyskach olimpijskich naszej absolwentce życzymy sukcesów i obiecujemy trzymać za nią kciuki.

Wyróżnienia dla naszych nauczycieli

Więcej o: Wyróżnienia dla naszych nauczycieli

W czwartek 16 grudnia 2021 r. odbyły się wybory w Oddziale Miejskim WOPR w Chorzowie. Po raz kolejny członkiem zarządu został nasz nauczyciel pan profesor Michał Pella. Ponadto odznaką Zasłużony ratownik WOPR uhonorowany został pan profesor Damin Jaksik, zaś Złotą odznaką za zasługi z liściem laurowym pan profesor Michał Pella.
Gratulujemy. Czujemy się z Wami bezpiecznie.

Więcej „Wyróżnienia dla naszych nauczycieli”

Jarmark bożonarodzeniowy

Więcej o: Jarmark bożonarodzeniowy

Na chorzowskim rynku jak co roku przed świętami odbywa się jarmark bożonarodzeniowy. Obok świątecznych straganów na scenie prezentowali się chorzowscy artyści. Wśród występujących nie zabrakło reprezentantek naszej szkoły, które wspierała pani prof. Nina Siwy. Dziękujemy Julii Svid, Marcie Lutostańskiej, Idze Kozieł i Julii Kowalskiej za piękny występ.

Więcej „Jarmark bożonarodzeniowy”

CURIErek

Więcej o: CURIErek

Zapraszamy na nowego CURIErka! A dzisiaj mamy dla Was relacje z Erasmusa + w Grecji, konkursu na kreatywną choinkę, pokazów chemicznych, wywiad z Katarzyną Pogodą.

Szlachetna paczka

Więcej o: Szlachetna paczka

W sobotę nasza szlachetna paczka dotarła do Czechowic. Oprócz ogromnej ilości żywności, ubrań i środków czystości udało się również zdobyć voucher do nauki języka angielskiego, zgodnie z potrzebą rodziny. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. Cała Rodzina śle podziękowania dla całej społeczności Curie!

Dziękujemy za okazane serce!

Konkurs

Więcej o: Konkurs

W konkursie na ozdobę bożonarodzeniową wykonaną techniką origami I miejsce zajęła Wiktoria Trocha z kl. I a, zaś wyróżnienia otrzymali: Julia Stiller, Roksana Breguła, Karolina Walkiewicz z kl. I a oraz Marlena Mrotek i Karol Heliosz z kl. II c. Gratulujemy kreatywności.

Książki dla pacjentów onkologicznych

Więcej o: Książki dla pacjentów onkologicznych

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania książek dla pacjentów onkologicznych. Książki zostały już przekazane Fundacji Rakiety i na święta trafią do szpitali.

„Wylosuj Anioła”

Więcej o: „Wylosuj Anioła”

Nasi uczniowie dołączyli się do akcji pisania kartek mających nieść wsparcie dzieciom leczonym onkologicznie.
Kartki z dobrymi życzeniami zostały właśnie wysłane do fundacji „Gdy liczy się czas”. Dziękujemy pani prof. Agnieszce Pander za podjęcie tej pięknej inicjatywy w naszej szkole.

Więcej „„Wylosuj Anioła””

Młodzieżowa Rada Miasta

Więcej o: Młodzieżowa Rada Miasta

Katarzyna Pogoda i Błażej Korek złożyli wczoraj ślubowanie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami Młodzieżowej Rady Miasta. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w ich pracy na rzecz młodych ludzi z Chorzowa.

Do góry